Polecamy

Niezapomniany, pełen emocji i wzruszeń film ślubny to nasza specjalność. Będziemy z Tobą cały czas, od przygotowań po oczepiny, ale nie tylko – spotkamy się w plenerze, gdzie nakręcimy piękne, romantyczne ujęcia, które wmontujemy potem w gotowy film.

Opracowaliśmy własną formułę i styl filmu – STORIES.
To kilkunastominutowa, dopracowana w każdym szczególne, subtelnie podzielona na akty opowieść o Was i Waszej miłości. Estetyczny i celny montaż, ostry pełen kolorów obraz, oko wychwytujące każde wzruszenie, umiejętność takiego opowiedzenia Waszego wesela, żeby chciało się do niego wracać – raz za razem.

Doradzimy Wam przed weselem, a podczas jego trwania wyciągniemy każdą najmniejszą łzę szczęścia.

Razem z filmem STORIES wręczamy film reportażowy, trwający do dwóch godzin.

Możliwość zestawu z fotografem i fotobudką.

Zobacz projekty

Nie ważne, czy rapujesz, grasz w kapeli metalowej czy disco – polo – dla nas liczy się to, co chcesz pokazać, oraz najwyższa dbałość o Twoje zadowolenie ze swojego teledysku. Możemy zrealizować Twój pomysł i scenariusz, albo możesz zdać się na nas – posiadamy bogate doświadczenie scenopisarskie. Zrealizujemy dokładnie to, co chodzi Ci po głowie.

Zobacz projekty

Wiemy, jak ważny dziś jest dobrze wykonany film reklamowy czy wizerunkowy dla Twojej firmy czy dla Twojej osoby. W czasach błyskawicznej konsumpcji treści klienta zdobędzie ten, kto przyciągnie wzrok odbiorcy. Pomożemy Ci to zrobić. Zrealizujemy Twoją wizję, lub wymyślimy wspólną – wszystko po to, abyś Ty miał film reklamowy na najwyższym poziomie, a Twój klient ochotę kupować w Twojej firmie.

Zobacz projekty

Jesteśmy realizatorami głośnego na całą Polskę filmu “Czadowy Film”, mówiącego o problemie tlenku węgla i ukazującego problem z perspektywy ofiary. Film odbił się szerokim echem w największych polskich mediach. W filmie udział wzięli m.in. Artur Barciś czy zespół Clock Machine.

Zobacz projekty