Polecamy

Niezapomniany, pełen emocji i wzruszeń film ślubny to nasza specjalność. Będziemy z Tobą cały czas, od przygotowań po oczepiny, ale nie tylko – spotkamy się w plenerze, gdzie nakręcimy piękne, romantyczne ujęcia, które wmontujemy potem w gotowy film.

Opracowaliśmy własną formułę i styl filmu – STORIES.
To dopracowana w każdym szczególne opowieść o Was i Waszej miłości. Estetyczny i celny montaż, ostry pełen kolorów obraz, oko wychwytujące każde wzruszenie, umiejętność takiego opowiedzenia Waszego wesela, żeby chciało się do niego wracać – raz za razem.

Doradzimy Wam przed weselem, a podczas jego trwania wyciągniemy każdą najmniejszą łzę szczęścia.

Razem z filmem STORIES wręczamy film reportażowy, trwający do dwóch godzin.

Możliwość pakietu z fotografem i fotobudką.

Zobacz projekty
Polecamy

Nieważne, co grasz.
Ważne, co masz do powiedzenia.
My ubierzemy to w obraz.

Silesia MÓVIE Film rozszerza działalność muzyczną. Chętnie podejmiemy współpracę z muzykami i zespołami – zarówno wchodzącymi na rynek muzyczny, jak i takimi, którzy swoje miejsce mają tam już od lat.

Teledysk od koncepcji i scenariusza po montaż.

Zobacz projekty

Wiemy, jak ważny dziś jest dobrze wykonany film reklamowy czy wizerunkowy dla Twojej firmy czy dla Twojej osoby. W czasach błyskawicznej konsumpcji treści klienta zdobędzie ten, kto przyciągnie wzrok odbiorcy. Pomożemy Ci to zrobić. Zrealizujemy Twoją wizję, lub wymyślimy wspólną – wszystko po to, abyś Ty miał film reklamowy na najwyższym poziomie, a Twój klient ochotę kupować w Twojej firmie.

Zobacz projekty

Jesteśmy realizatorami głośnego na całą Polskę filmu “Czadowy Film”, mówiącego o problemie tlenku węgla i ukazującego problem z perspektywy ofiary. Film odbił się szerokim echem w największych polskich mediach. W filmie udział wzięli m.in. Artur Barciś czy zespół Clock Machine.

Zobacz projekty